+90 212 691 13 70     info@ermetaldemir.com

Hakkımızda

Ermetal Endüstri Geri Dönüşüm Sanayi

1974 tarihinden bugüne kadar yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübeyle "GERİ DÖNÜŞÜM" sektöründe, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden büyük bir çaba ve azimle faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız Gebze'de 20.000 m2 kapalı ve açık alan olmak üzere, Aksaray'da 16.000 m2 kapalı ve açık alan, Şirket merkezimiz olan Esenyurt 'da ise 15.000 m2 kapalı ve açık alanla birlikte toplam 51.000 m2'de tam kapasite ile çalışan yerimizde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi sertifikalarına uygun olarak sizlere sınırsız hizmet anlayışı sağlamaktayız.

120 kişilik tecrübeli personel kadromuz, tüm teknolojik yeniliklerle donatılmış araç filomuz, süratli ulaşımımız ve yıllık 300.000 ton hurda işleme kapasitesitemizle sektörde her türlü metal ve türevlerinin alım satımını gerçekleştirmekteyiz. Günlük 1000 ton hurda taşıma kapasitesine sahip, 25 iş makinası ve 50 araç filomuzla konteyner sistemli 7 araç ve 200 konteyner ile lojistik hizmeti vermekteyiz.

Ermetal olarak, demir çelik fabrikalarına hammadde temin eden, işleyen ve sevkiyatını yapan, bölgenin en büyük firması konumuna gelmesi, 2013 yılı itibari ile 254.000 ton metali işleyip fabrikalara satışının yapılmasının sağlanması bilinçli personelimiz ve ekipmanlarımız ile bir sistematiğe bağlanmıştır.

2014 yılı hedeflerimizden olan Geri dönüşüm ile ilgili faaliyet alanlarını genişletme planlarımız neticesinde, Esenyurt ilçesinde bölgemizin en büyük entegre geri dönüşüm tesisini kurduk. Faaliyet alanlarımız içerisinde, başta endüstriyel ve geri kazanılabilen malzemelerin geri dönüştürülmesi ve geri kazanılması konusunda, elektronik atıklar, Ömrünü Tamamlamış Araçlar ve Kontamine olmuş metal hurdalar şekilinde tanımlanabilir.

eroğlu group

Eroğlu Group

ER METAL ENDÜSTRİ GERİ DÖNÜŞÜM A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Yaşar Eroğlu tarafından 1974 yılında kurulmuştur.

Eroğlu Kardeşler Firması ile başlanılan ticaret hayatı ve hurda metal konusunda 40 yıllık tecrübenin bir ürünü olarak ortaya çıkan Er Metal Demir, zamanla geri dönüşüm teknolojilerini de bünyesine katarak demir çelik fabrikalarına hammadde temin etme, işleme ve sevkiyatını yapma gibi çözümleri bir araya getirmiştir. Kurumsallaşma sürecini başarıyla tamamlamış olan Er Metal A.Ş. bugün kendi alanında bölgenin en büyük firması konumuna gelmiştir.

Ermetal Endüstri Geri Dönüşüm Sanayi grubu olarak 'Ermetal İmha' ile geniş bir alana dünya standartlarında imha/bertaraf hizmeti sunmak ve bu alanda yüksek müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla en başarılı kuruluşlardan biri olmaktır.

Değerli kağıt, Tıbbi malzemeler, Sanayi malzemeleri, Elektronik ürünler, Otomotiv yedek parçaları gibi tüm materyallerin uzman ekipler gözetiminde analizi, imhası ve tüm sürecin kaydının alınması yanısıra raporlanması hizmetini sağlar.

,

Değerli kağıt, Tıbbi malzemeler, Sanayi malzemeleri, Elektronik ürünler, Otomotiv yedek parçaları gibi tüm materyallerin uzman ekipler gözetiminde analizi, imhası ve tüm sürecin kaydının alınması yanısıra raporlanması hizmetini sağlar.

,

Ermetal Grup