+90 212 691 13 70     info@ermetaldemir.com

Sertifikalarımız

SERTİFİKALARIMIZ

Ermetal Endüstri Geri Dönüşüm Sanayi yüksek kalite anlayışı doğrultusunda operasyonlarında özellikle ISO standartlarında hizmet vermeyi temel prensip edinmiştir. Aşağıda dört farklı kategorideki ISO standartlarımızla ilgili sertifikalarımız ve genel bilgilere ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için bize telefon ya da e-posta aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

ISO 9001

YÖNETİM SİSTEMLERİ SERTİFİKASI

Ermetal Endüstri Geri Dönüşüm Sanayi yüksek kalite anlayışı doğrultusunda operasyonlarında özellikle ISO standartlarında hizmet vermeyi temel prensip edinmiştir. Bu bağlamda Yönetim Sistemleri kategorisinde ISO 9001 sertifikasına sahiptir.

ISO 14001:2004

YÖNETİM SİSTEMLERİ SERTİFİKASI

Ermetal Endüstri Geri Dönüşüm Sanayi yüksek kalite anlayışı doğrultusunda operasyonlarında özellikle ISO standartlarında hizmet vermeyi temel prensip edinmiştir. Bu bağlamda Yönetim Sistemleri kategorisinde ISO 14001 sertifikasına sahiptir.

ISO 9001:2008

ARTIK, PLASTİK, MADEN, METAL VE METAL ÜRÜNLERİNİN SATIN ALINMASI, SINIFLANDIRILMASI,PAKETLENMESİ VE SATIŞI

Ermetal Endüstri Geri Dönüşüm Sanayi yüksek kalite anlayışı doğrultusunda operasyonlarında özellikle ISO standartlarında hizmet vermeyi temel prensip edinmiştir. Bu bağlamda Artık, Plastik, Maden, Metal ve Metal Ürünlerinin satın alınması, Sınıflandırılması,Paketlenmesi ve Satışı kategorisinde ISO 9001 sertifikasına sahiptir.

ISO 9001:2008

ARTIK, PLASTİK, MADEN, METAL VE METAL ÜRÜNLERİNİN SATIN ALINMASI, SINIFLANDIRILMASI,PAKETLENMESİ VE SATIŞI

Ermetal Endüstri Geri Dönüşüm Sanayi yüksek kalite anlayışı doğrultusunda operasyonlarında özellikle ISO standartlarında hizmet vermeyi temel prensip edinmiştir. Bu bağlamda Artık, Plastik, Maden, Metal ve Metal Ürünlerinin satın alınması, Sınıflandırılması,Paketlenmesi ve Satışı kategorisinde ISO 14001:2004 sertifikasına sahiptir.